Menu

Battery-Box High Voltage

BYD B-Box B-Box H - це система зберігання енергії потужністю від 6.40 до 11.52 кВт.

Термін служби акумулятора 6000 циклів з гарантією 10 років.

Технічний опис

BYD B-Box H поставляється в "окремих контейнерах, які наслоюються один на одний", щоб ви могли побудувати свою акумуляторну батарею до необхідної потужності, кожен "поверх" складається з модулів потужністю 1,28 кВт, які починаються з 6,4 кВт і доходять до 11,52 кВт корисної потужності. Ця система дозволяє знизити вартість самостійного споживання / зберігання енергії з вашої сонячної системи протягом тривалого часу. Ступінь захисту корпусу IP55.
Система сумісна з SMA Energy Storage інверторами.

У версію BYD B-Box H6.4 входять 5 x 1.28 кВт літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей і блок BMU, який формує опорну і верхню секцію батареї.

Основний блок BMS забезпечує управління всіма підключеними системами.
Активне балансування комірок в акумуляторній батареї контролюється для підтримки здорового стану заряду батареї (SoC). Це продовжує термін служби батареї і забезпечує додатковий рівень захисту, запобігаючи пошкодження акумуляторної батареї через глибокий розряд при перезарядці.

ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ:

  • B-Box акумуляторна батарея розроблена на основі хімічного складу LiFePO4 (літій-залізо-фосфат), який визнаний одним з найбільш технологічно безпечних. Хімічно стабільна структура LiFePO4 витримує температуру теплового пробою вище 480 ℃. Це на 100% вище, ніж хімічні склади NCM і NCA. Він призначений для житлових і комерційних систем з абсолютною безпекою.
  • BYD найбільший виробник електричних транспортних засобів в світі, система B-Box відповідають залізничним і автомобільним стандартам для житлових і комерційних проектів. Понад шість років беруть участь у великомасштабних проектах з використанням електричних транспортних засобів забезпечуючи їх безпеку і надійність. Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних стандартів, включаючи TUV, UL і CE.
  • B-Box має найвищу вихідну потужність в галузі, яка приносить високу продуктивність для клієнтів. Система здатна досягти швидкості C при макс. 1C і 2C на піку для підтримки критичних навантажень, таких як A / C, насоси і т.д.
  • Всі системи B-Box мають модульну конструкцію що забезпечують безперебійне обслуговування і легку установку.
  • B-Box оснащений модулем смарт-BMS (система управління акумуляторної батарей), що дозволяє добре експлуатувати акумуляторну батарею протягом усього терміну служби.
  • B-Box розроблений з природним охолодженням забезпечуючи оптимальну ефективність.