Menu

Блог

Україна майже досягла 1,33 ГВт встановленої сонячної потужності!

Згідно з даними, наданими Українською асоціацією відновлюваної енергетики, в 2018 році обсяг нових встановлених потужностей склав 645, 5 МВт, що в порівнянні з 2017 роком всього 211,0 МВт. В основному, потреба лежить у великомасштабних проектах, проте значний внесок робить також приватний сектор.

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік/частина ІІІ

Двосторонні модулі. Переваги двосторонніх модулів уже добре відомі. Дехто вважає, що це найперспективніший напрямок у сонячній енергетиці протягом майбутнього десятиліття. Основна перевага – більша продуктивність (до 20%), порівняно з односторонніми модулями. Двостороння технологія дорожча на $ 0.05 / W, ніж одностороння технологія. Ринок трекерів з двосторонніми модулями зараз знаходиться на порозі величезного зростання. У наступному році відбудеться вибуховий ріст у двосторонніх трекер-установках. Трекер з двостороннім модулем - одна з найцікавіших невикористаних можливостей сонячної промисловості. Загалом, NREL оцінює, що частка ринку для двосторонніх трекер-систем буде розширюватися з майже нульової бази на сьогодні - до прогнозної частки ринку на рівні 10% у 2019 році та 30% -до 2025 року, порівняно з односторонніми панелями. Майкл Вудхаус, економічний аналітик NREL, підрахував, що це зробить технологію багатомільярдною промисловістю та розширить ринок для двосторонньої технології  від $ 20 млрд. до $ 110 млрд.

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік/частина ІІ

Технологія Моно PERC. За прогнозами різних аналітичних видань, в 2019 році перевага віддаватиметься сонячним панелям, виробленим за технологією mono PERC (passivated emitter rear contact). За думкою PV InfoLink , такі панелі стали основним продуктом минулого року, причому більшість виробників фотоелектричних панелей зосередились саме на цій технології. Це призвело до більшої, ніж очікувалося, загальної встановленої потужності PERC, що зросла з 33,6 ГВт наприкінці 2017 року, до 66,7 ГВт наприкінці 2018 року. За попередніми прогнозами, до кінця 2019 року ця потужність збільшиться до 26 ГВт., що становитиме більш ніж 92 ГВт. Загалом, в наступному році, вона буде становити 46% частки ринку. PV InfoLink передбачав, що якщо монокристалічні модулі PERC досягнуть 310 Вт та будуть перевищувати.....

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік

Орієнтуючись на попередній рік, можемо впевнено сказати, що багато прогнозів повністю або частково справдились, а деякі з них, задали напрямок в розвитку даної галузі. Зважаючи на це, до вашої уваги представляємо кілька сонячних та енергозберігаючих тенденцій, які очікуються в 2019 році.

За словами Jenny Chase – керівника аналітичного відділу сонячної енергетики BloombergNEF – «В 2019 році очікуються більше аукціонів у країнах, які потребують більше енергії; підвищення ціни на $ 25-35 / МВт-год; більше автономних систем зберігання енергії в комунальному секторі»

EXIM SERVICE: 20-22 вересня 2018 в Харкові відбудеться спеціалізована виставка передових енергоефективних технологій та будівництва Build&Energy Kharkiv Expo.

Новинка в Європі! І вперше в Україні!
На виставці Build&Energy Kharkiv Expo, ЕXIMSERVICE - Офіційний дистрибютор американських сонячних панелей SUNPOWER в Україні, представить унікальні сонячні панелі, аналогів яких немає в Україні.