Menu

Енергетика

«Плавучі сонячні електростанції перетворять не тільки енергетику»

Установка сонячних панелей на поверхні водойм буквально врятує США: такі станції звільнять понад 2,1 млн гектарів землі і будуть не тільки виробляти енергію, але і перешкоджати випаровуванню води.

Експерти Національної лабораторії відновлюваної енергетики США (NREL) підрахували, скільки електроенергії могли б виробити плавучі сонячні електростанції, якщо встановити їх по всій Америці. Для цього буде потрібно розмістити панелі на поверхні 24 тисяч штучних водойм.

Протягом липня 2017 року Німеччина встановила ще 155 МВт нових сонячних установок

В липні 2017 року в Німеччині зафіксовано 155 МВт нових сонячних установок. За даними мережевого оператора Bundesnetzagentur, у липні в Німеччині було підключено близько 154,6 МВт нових фотоелектричних систем. Ця кількість була дещо меншою порівняно з двома попередніми місяцями, коли було встановлено понад 200 МВт нових сонячних установок. Незважаючи на це падіння, попит на малі установки залишається високим.

Новинка від компанії LG – високоефективний модуль Neon R 365Вт

Компанією LG представлено новий продукт 2017 року - високоефективний модуль Neon R 365Вт.

Новинка вже готова до початку виробництва . Це фотоелектричний модуль з максимальною потужністю до 365 Вт. Потужність було збільшено на 30 Вт, у порівнянні з існуючою лінійкою Neon 2, тому даний модуль вважається вершиною досягнення LG у виробництві сонячних панелей. Висока вихідна потужність та елегантний зовнішній вигляд NeON R, з однорідним чорним забарвленням елементів привернули достатньо велику увагу до новинки.

Сонячний дах Forward Labs на 33% дешевше, ніж Tesla

Стартап Forward Labs розробив сонячні панелі для дахів, які на 33% дешевше, ніж сонячна черепиця Tesla. Крім того, ці панелі можна встановити в два рази швидше.

Останнім часом вся слава сонячних дахів доводиться на Tesla, але стартап Forward Labs хоче перемістити фокус уваги на себе. Компанії вдалося знизити вартість своїх сонячних дахів на 33% щодо вартості Tesla. Крім того, дах Forward Labs встановлюється в 2 рази швидше...

Фотоелектричний модуль Panasonic HIT адаптований для нового Prius PHV від Toyota Motor

Корпорація Panasonic повідомила про те, що вона нещодавно розробила "Фотоелектричний модуль HIT для автомобілів", який був адаптований для нового Prius PHV, випущеного в лютому 2017 року Toyota Motor Corporation (далі "Toyota Motor"). Крім того, автомобільна призматична літій-іонна батарея Panasonic була адаптована для приводу акумуляторів, як і в Prius PHV, який був випущений в 2012 році.

Корпорація Panasonic працювала над розробкою нових сонячних елементів шляхом ефективного використання високоефективних та високоякісних технологій та ноу-хау, накопичених в процесі розробок, виробництва та продажу фотоелектричних модулів для житлового, громадського та промислового використання...

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ HIT ВІД PANASONIC - НОВИЙ РЕКОРД ЕФЕКТИВНОСТІ ПРИ ВИСОКІЙ ТЕМПЕРАТУРІ ДОВКІЛЛЯ

На цьому тижні компанія Panasonic оголосила про розробку нової сонячної панелі HIT, яка краще працює в умовах високої температури навколишнього середовища. Технічним поясненням є те, що вихідний температурний коефіцієнт для сонячної панелі HIT становить -0,258% / ° C2. Це покращення становить у 0,032 відсотка...