Menu

Енергетика

ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ В УКРАЇНІ НА 2020 РІК

УВАГА !

ВСТАНОВЛЕНО НОВИЙ РОЗМІР «ЗЕЛЕНОГО» ТАРИФУ по об’єктах, що введені в експлуатацію  з 1.01.2020 по 31.12.2024 року ( в євроцентах за 1 кВт*год. Без ПДВ )

    ✔️  Приватні домогосподарства :

1) для електроенергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує 30 кВт -16,26

2) для електроенергії, виробленої з енергії вітру генеруючими установками приватних домогосподарств, встановлена потужність яких не перевищує.....

Альтернативна енергія- майбутнє чи реальність ?

А ви знали, що затрати на технології зберігання енергії падають в ціні швидше ніж очікувалося і загрожують природному газу?

«Плавучі сонячні електростанції перетворять не тільки енергетику»

Установка сонячних панелей на поверхні водойм буквально врятує США: такі станції звільнять понад 2,1 млн гектарів землі і будуть не тільки виробляти енергію, але і перешкоджати випаровуванню води.

Експерти Національної лабораторії відновлюваної енергетики США (NREL) підрахували, скільки електроенергії могли б виробити плавучі сонячні електростанції, якщо встановити їх по всій Америці. Для цього буде потрібно розмістити панелі на поверхні 24 тисяч штучних водойм.

Протягом липня 2017 року Німеччина встановила ще 155 МВт нових сонячних установок

В липні 2017 року в Німеччині зафіксовано 155 МВт нових сонячних установок. За даними мережевого оператора Bundesnetzagentur, у липні в Німеччині було підключено близько 154,6 МВт нових фотоелектричних систем. Ця кількість була дещо меншою порівняно з двома попередніми місяцями, коли було встановлено понад 200 МВт нових сонячних установок. Незважаючи на це падіння, попит на малі установки залишається високим.

Новинка від компанії LG – високоефективний модуль Neon R 365Вт

Компанією LG представлено новий продукт 2017 року - високоефективний модуль Neon R 365Вт.

Новинка вже готова до початку виробництва . Це фотоелектричний модуль з максимальною потужністю до 365 Вт. Потужність було збільшено на 30 Вт, у порівнянні з існуючою лінійкою Neon 2, тому даний модуль вважається вершиною досягнення LG у виробництві сонячних панелей. Висока вихідна потужність та елегантний зовнішній вигляд NeON R, з однорідним чорним забарвленням елементів привернули достатньо велику увагу до новинки.

Сонячний дах Forward Labs на 33% дешевше, ніж Tesla

Стартап Forward Labs розробив сонячні панелі для дахів, які на 33% дешевше, ніж сонячна черепиця Tesla. Крім того, ці панелі можна встановити в два рази швидше.

Останнім часом вся слава сонячних дахів доводиться на Tesla, але стартап Forward Labs хоче перемістити фокус уваги на себе. Компанії вдалося знизити вартість своїх сонячних дахів на 33% щодо вартості Tesla. Крім того, дах Forward Labs встановлюється в 2 рази швидше...