Menu

Енергетика

«Плавучі сонячні електростанції перетворять не тільки енергетику»

Установка сонячних панелей на поверхні водойм буквально врятує США: такі станції звільнять понад 2,1 млн гектарів землі і будуть не тільки виробляти енергію, але і перешкоджати випаровуванню води.

Експерти Національної лабораторії відновлюваної енергетики США (NREL) підрахували, скільки електроенергії могли б виробити плавучі сонячні електростанції, якщо встановити їх по всій Америці. Для цього буде потрібно розмістити панелі на поверхні 24 тисяч штучних водойм.

Протягом липня 2017 року Німеччина встановила ще 155 МВт нових сонячних установок

В липні 2017 року в Німеччині зафіксовано 155 МВт нових сонячних установок. За даними мережевого оператора Bundesnetzagentur, у липні в Німеччині було підключено близько 154,6 МВт нових фотоелектричних систем. Ця кількість була дещо меншою порівняно з двома попередніми місяцями, коли було встановлено понад 200 МВт нових сонячних установок. Незважаючи на це падіння, попит на малі установки залишається високим.

EXIM SOLAR: ЧОМУ ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА МІЖНАРОДНОМУ РИНКУ ЗРОСТАЄ

Проаналізувавши стан справ на сонячному ринку, ми хочемо повідомити поточну інформацію.

Ціни на сонячні панелі за останні роки знижувались, досягнувши мінімуму в червні 2017 року. З липня ціна знову почала зростати.

ЧОМУ? І ЩО БУДЕ В МАЙБУТНЬОМУ?...

SunPower отримав замовлення на 29,9МВт від французького гіганта - виробника електроенергії і девелопера сонячних проектів – Tenergie

В рамках заключеного контракту з компанією Tenergie, американський топ виробник фотоелектричних модулів SunPower, постачатиме свої панелі для 157 проектів на дахах, загальною потужністю 26,8 МВт та трьох наземних сонячних станцій, загальною потужністю 3,1 МВт, що будуть розташовані у Франції та плануються ввести в експлуатацію до кінця 2018 року. Детальні умови контракту, фінансові умови та умови поставки не розголошуються.

Новинка від компанії LG – високоефективний модуль Neon R 365Вт

Компанією LG представлено новий продукт 2017 року - високоефективний модуль Neon R 365Вт.

Новинка вже готова до початку виробництва . Це фотоелектричний модуль з максимальною потужністю до 365 Вт. Потужність було збільшено на 30 Вт, у порівнянні з існуючою лінійкою Neon 2, тому даний модуль вважається вершиною досягнення LG у виробництві сонячних панелей. Висока вихідна потужність та елегантний зовнішній вигляд NeON R, з однорідним чорним забарвленням елементів привернули достатньо велику увагу до новинки.

Сонячний дах Forward Labs на 33% дешевше, ніж Tesla

Стартап Forward Labs розробив сонячні панелі для дахів, які на 33% дешевше, ніж сонячна черепиця Tesla. Крім того, ці панелі можна встановити в два рази швидше.

Останнім часом вся слава сонячних дахів доводиться на Tesla, але стартап Forward Labs хоче перемістити фокус уваги на себе. Компанії вдалося знизити вартість своїх сонячних дахів на 33% щодо вартості Tesla. Крім того, дах Forward Labs встановлюється в 2 рази швидше...