Menu

Новинка від компанії LG – високоефективний модуль Neon R 365Вт

alt

Компанією LG представлено новий продукт 2017 року - високоефективний модуль Neon R 365Вт.

Новинка вже готова до початку виробництва . Це фотоелектричний модуль з максимальною потужністю до 365 Вт. Потужність було збільшено на 30 Вт, у порівнянні з існуючою лінійкою Neon 2, тому даний модуль вважається вершиною досягнення LG у виробництві сонячних панелей. Висока вихідна потужність та елегантний зовнішній вигляд NeON R, з однорідним чорним забарвленням елементів привернули достатньо велику увагу до новинки.

Особливістю технології є те, що всі електроди на Neon R встановлені на задній стороні, таким чином максимально збільшивши площу поглинання світла на передній панелі. Крім того, з багатьма електричними доріжками на задній стороні, LG відокремив електричні струми, що зменшило електричні втрати. Завдяки цій новій технології , LG Neon R став високоефективним модулем високої потужності.

Висока потужність Neon R, за будь-яких обставин, матиме також значні переваги при встановленні. Існує багато факторів, які слід враховувати при встановленні сонячних модулів на даху або в інших місцях. Форма вашої покрівлі обмежує кількість модулів, які ви можете встановити, а напрямок та затінення роблять сонячні модулі малоефективними. У таких ситуаціях Neon R матиме значну перевагу порівняно з модулями нижчої потужності. Наприклад, для 5кВт системи на даху, потрібно лише 14 модулів NeON R та 25 м2 , у порівнянні з модулями потужністю 305Вт, яких потрібно буде 17 шт та 28м2, а модулів 290Вт потрібно буде 18 шт та 30м2 відповідно. Тож Ви зможете більш вигідно спроектувати свою сонячну станцію зберігаючи при цьому більше вільного місця.

LG прагнув зробити NeON R майже досконалим.

Основною перевагою є його стійка продуктивність при високій температурі. Хоча сильне сонячне опромінення сприяє кращому виробітку електроенергії, проте цей чинник підвищує температуру модулів, що в свою чергу зменшує ефективність модуля. LG Neon R покращив температурний коефіцієнт, тож під час сильного сонячного опромінення модуль зберігає високу продуктивність.

Прагнення компанії LG зробити Neon R якісним продуктом, відобразилось і на гарантійних умовах. Для модулів Neon R, LG надає гарантію продуктивності на рівні 87% після 25 років експлуатації та забезпечує 25 річною гарантією на продукцію. Дані умови гарантують, що модулі LG Neon R успішно генеруватимуть електроенергію в довгостроковій перспективі.