Menu
E X I M N E W S

Новини

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік/частина ІІІ

Двосторонні модулі. Переваги двосторонніх модулів уже добре відомі. Дехто вважає, що це найперспективніший напрямок у сонячній енергетиці протягом майбутнього десятиліття. Основна перевага – більша продуктивність (до 20%), порівняно з односторонніми модулями. Двостороння технологія дорожча на $ 0.05 / W, ніж одностороння технологія. Ринок трекерів з двосторонніми модулями зараз знаходиться на порозі величезного зростання. У наступному році відбудеться вибуховий ріст у двосторонніх трекер-установках. Трекер з двостороннім модулем - одна з найцікавіших невикористаних можливостей сонячної промисловості. Загалом, NREL оцінює, що частка ринку для двосторонніх трекер-систем буде розширюватися з майже нульової бази на сьогодні - до прогнозної частки ринку на рівні 10% у 2019 році та 30% -до 2025 року, порівняно з односторонніми панелями. Майкл Вудхаус, економічний аналітик NREL, підрахував, що це зробить технологію багатомільярдною промисловістю та розширить ринок для двосторонньої технології  від $ 20 млрд. до $ 110 млрд.

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік/частина ІІ

Технологія Моно PERC. За прогнозами різних аналітичних видань, в 2019 році перевага віддаватиметься сонячним панелям, виробленим за технологією mono PERC (passivated emitter rear contact). За думкою PV InfoLink , такі панелі стали основним продуктом минулого року, причому більшість виробників фотоелектричних панелей зосередились саме на цій технології. Це призвело до більшої, ніж очікувалося, загальної встановленої потужності PERC, що зросла з 33,6 ГВт наприкінці 2017 року, до 66,7 ГВт наприкінці 2018 року. За попередніми прогнозами, до кінця 2019 року ця потужність збільшиться до 26 ГВт., що становитиме більш ніж 92 ГВт. Загалом, в наступному році, вона буде становити 46% частки ринку. PV InfoLink передбачав, що якщо монокристалічні модулі PERC досягнуть 310 Вт та будуть перевищувати.....

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік

Орієнтуючись на попередній рік, можемо впевнено сказати, що багато прогнозів повністю або частково справдились, а деякі з них, задали напрямок в розвитку даної галузі. Зважаючи на це, до вашої уваги представляємо кілька сонячних та енергозберігаючих тенденцій, які очікуються в 2019 році.

За словами Jenny Chase – керівника аналітичного відділу сонячної енергетики BloombergNEF – «В 2019 році очікуються більше аукціонів у країнах, які потребують більше енергії; підвищення ціни на $ 25-35 / МВт-год; більше автономних систем зберігання енергії в комунальному секторі»

«Плавучі сонячні електростанції перетворять не тільки енергетику»

Установка сонячних панелей на поверхні водойм буквально врятує США: такі станції звільнять понад 2,1 млн гектарів землі і будуть не тільки виробляти енергію, але і перешкоджати випаровуванню води.

Експерти Національної лабораторії відновлюваної енергетики США (NREL) підрахували, скільки електроенергії могли б виробити плавучі сонячні електростанції, якщо встановити їх по всій Америці. Для цього буде потрібно розмістити панелі на поверхні 24 тисяч штучних водойм.

НКРЕКП встановила нові «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств

28.12.2018 Постановою НКРЕКП № 2071 затверджено нові «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт, та які введені в експлуатацію :