Menu
E X I M N E W S

Новини

Тренди в сонячній енергетиці на 2019 рік

Орієнтуючись на попередній рік, можемо впевнено сказати, що багато прогнозів повністю або частково справдились, а деякі з них, задали напрямок в розвитку даної галузі. Зважаючи на це, до вашої уваги представляємо кілька сонячних та енергозберігаючих тенденцій, які очікуються в 2019 році.

За словами Jenny Chase – керівника аналітичного відділу сонячної енергетики BloombergNEF – «В 2019 році очікуються більше аукціонів у країнах, які потребують більше енергії; підвищення ціни на $ 25-35 / МВт-год; більше автономних систем зберігання енергії в комунальному секторі»

«Плавучі сонячні електростанції перетворять не тільки енергетику»

Установка сонячних панелей на поверхні водойм буквально врятує США: такі станції звільнять понад 2,1 млн гектарів землі і будуть не тільки виробляти енергію, але і перешкоджати випаровуванню води.

Експерти Національної лабораторії відновлюваної енергетики США (NREL) підрахували, скільки електроенергії могли б виробити плавучі сонячні електростанції, якщо встановити їх по всій Америці. Для цього буде потрібно розмістити панелі на поверхні 24 тисяч штучних водойм.

НКРЕКП встановила нові «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств

28.12.2018 Постановою НКРЕКП № 2071 затверджено нові «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт, та які введені в експлуатацію : 

 

EXIM SERVICE: 20-22 вересня 2018 в Харкові відбудеться спеціалізована виставка передових енергоефективних технологій та будівництва Build&Energy Kharkiv Expo.

Новинка в Європі! І вперше в Україні!
На виставці Build&Energy Kharkiv Expo, ЕXIMSERVICE - Офіційний дистрибютор американських сонячних панелей SUNPOWER в Україні, представить унікальні сонячні панелі, аналогів яких немає в Україні.

Протягом липня 2017 року Німеччина встановила ще 155 МВт нових сонячних установок

В липні 2017 року в Німеччині зафіксовано 155 МВт нових сонячних установок. За даними мережевого оператора Bundesnetzagentur, у липні в Німеччині було підключено близько 154,6 МВт нових фотоелектричних систем. Ця кількість була дещо меншою порівняно з двома попередніми місяцями, коли було встановлено понад 200 МВт нових сонячних установок. Незважаючи на це падіння, попит на малі установки залишається високим.

Новинка від компанії LG – високоефективний модуль Neon R 365Вт

Компанією LG представлено новий продукт 2017 року - високоефективний модуль Neon R 365Вт.

Новинка вже готова до початку виробництва . Це фотоелектричний модуль з максимальною потужністю до 365 Вт. Потужність було збільшено на 30 Вт, у порівнянні з існуючою лінійкою Neon 2, тому даний модуль вважається вершиною досягнення LG у виробництві сонячних панелей. Висока вихідна потужність та елегантний зовнішній вигляд NeON R, з однорідним чорним забарвленням елементів привернули достатньо велику увагу до новинки.