Menu
E X I M N E W S

Новини

Майбутнє сонячної енергетики України – яке воно?

Відновлювальна енергетика – це галузь, яка в світі розвивається найдинамічніше. Завдяки стрімкому розвитку технологій - ефективність генеруючого устаткування з кожним роком збільшується, а його вартість суттєво знижається. В Україні, з прийняттям змін до Закону України «Про електроенергетику» дедалі більше зростає інтерес до зеленої енергетики. Спрощена процедура отримання дозволів, та відсутність вимоги «місцевої складової», дозволяють українцям встановити власну сонячну електростанцію і продавати надлишок виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом. Здавалось би все так само просто, як і в інших цивілізованих країнах, як до прикладу у США. Проте, як з’ясувалося на практиці, найбільш складними питаннями для українців залишається вартість якісного обладнання та процедура підключення сонячної станції до мережі...

Голова Volvo подякував Tesla за формування попиту на електромобілі

Шведська автомобільна компанія Volvo відмовиться від виробництва дизельних двигунів на користь електричних. Про це заявив головний виконавчий директор Volvo Хокан Самуельсон.

В інтерв’ю німецьким журналістам Самуельсон заявив, що ринок сьогодні не показує жодної причини інвестувати в дизель.

Швейцарія каже «ТАК» виходу з атомної енергетики, рухаючись в напрямку розвитку відновлюваних джерел енергії

Більше 58% виборців схвалили нову енергетичну політику країни, яка передбачає можливість поступового скасування всіх атомних електростанцій, а також подальший розвиток поновлюваних джерел енергії, особливо гідро- та сонячної енергетики.

В ході референдуму, що відбувся в неділю, близько 58,2% виборців схвалили нову енергетичну стратегію Швейцарії «Energiestrategie 2050», яка спрямована на зниження залежності від викопних видів палива та імпорту електроенергії, а також прагне до збільшення поновлюваних джерел енергії.

Нова стратегія також передбачає , що на будівництво нових атомних електростанцій дозволи видаватись більше не будуть, а існуючі станції продовжуватимуть функціонувати до тих пір, поки вони будуть безпечними, сказав Президент Швейцарії Доріс Лойтхард.

Прибутки Panasonic впали на 9,6% порівняно з 2016 роком

Порівняно з 2016 роком, як падають продажі в сонячній галузі, так знижається прибуток Panasonic.

Японська група Panasonic отримала чистий прибуток  149,4 млрд ієн ($ 1,3 млрд) протягом фінансового року до кінця березня - порівняно 165,2 мільярда ієн роком раніше, - як результат зниження продажів сонячних панелей в Японії . Чиста виручка групи впала більш ніж на 3% річних до  7343,7млрд ієн , хоча операційний прибуток виріс до 276,8 млрд ієн у порівнянні 230,3 млрд ієн роком раніше.

Банкрутство: SolarWorld неплатоспроможний

Провідний виробник фотоелектричних модулів SolarWorld AG є неплатоспроможним. Компанія оголосила про те, що вона не в змозі виконати свої боргові зобов'язання та негайно подасть заяву про банкрутство.

У французькій Нормандії, де на рік лише 44 сонячних дні, побудували кілометрову дорогу з сонячних панелей

Перша дорога з сонячних панелей днями з'явилася в селі Турувр-о-Перш в Нормандії. Її урочисто відкрила міністр екології Франції Сеголен Руаяль. Покриття може витримувати не тільки легковий транспорт, але і вантажівки. Щодня протягом двох років випробування «сонячною» дорогою їздитимуть 2 тисячі автомобілів. Хоча будівництво кілометрового відрізка обійшлося в $ 5,2 млн, влада Франції планує збільшити масштаб проекту і покрити панелями автотраси по всій країні.