Menu
E X I M N E W S

Новини

Сонячний дах Forward Labs на 33% дешевше, ніж Tesla

Стартап Forward Labs розробив сонячні панелі для дахів, які на 33% дешевше, ніж сонячна черепиця Tesla. Крім того, ці панелі можна встановити в два рази швидше.

Останнім часом вся слава сонячних дахів доводиться на Tesla, але стартап Forward Labs хоче перемістити фокус уваги на себе. Компанії вдалося знизити вартість своїх сонячних дахів на 33% щодо вартості Tesla. Крім того, дах Forward Labs встановлюється в 2 рази швидше...

Фотоелектричний модуль Panasonic HIT адаптований для нового Prius PHV від Toyota Motor

Корпорація Panasonic повідомила про те, що вона нещодавно розробила "Фотоелектричний модуль HIT для автомобілів", який був адаптований для нового Prius PHV, випущеного в лютому 2017 року Toyota Motor Corporation (далі "Toyota Motor"). Крім того, автомобільна призматична літій-іонна батарея Panasonic була адаптована для приводу акумуляторів, як і в Prius PHV, який був випущений в 2012 році.

Корпорація Panasonic працювала над розробкою нових сонячних елементів шляхом ефективного використання високоефективних та високоякісних технологій та ноу-хау, накопичених в процесі розробок, виробництва та продажу фотоелектричних модулів для житлового, громадського та промислового використання...

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ HIT ВІД PANASONIC - НОВИЙ РЕКОРД ЕФЕКТИВНОСТІ ПРИ ВИСОКІЙ ТЕМПЕРАТУРІ ДОВКІЛЛЯ

На цьому тижні компанія Panasonic оголосила про розробку нової сонячної панелі HIT, яка краще працює в умовах високої температури навколишнього середовища. Технічним поясненням є те, що вихідний температурний коефіцієнт для сонячної панелі HIT становить -0,258% / ° C2. Це покращення становить у 0,032 відсотка...

Майбутнє сонячної енергетики України – яке воно?

Відновлювальна енергетика – це галузь, яка в світі розвивається найдинамічніше. Завдяки стрімкому розвитку технологій - ефективність генеруючого устаткування з кожним роком збільшується, а його вартість суттєво знижається. В Україні, з прийняттям змін до Закону України «Про електроенергетику» дедалі більше зростає інтерес до зеленої енергетики. Спрощена процедура отримання дозволів, та відсутність вимоги «місцевої складової», дозволяють українцям встановити власну сонячну електростанцію і продавати надлишок виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом. Здавалось би все так само просто, як і в інших цивілізованих країнах, як до прикладу у США. Проте, як з’ясувалося на практиці, найбільш складними питаннями для українців залишається вартість якісного обладнання та процедура підключення сонячної станції до мережі...

Голова Volvo подякував Tesla за формування попиту на електромобілі

Шведська автомобільна компанія Volvo відмовиться від виробництва дизельних двигунів на користь електричних. Про це заявив головний виконавчий директор Volvo Хокан Самуельсон.

В інтерв’ю німецьким журналістам Самуельсон заявив, що ринок сьогодні не показує жодної причини інвестувати в дизель.

Швейцарія каже «ТАК» виходу з атомної енергетики, рухаючись в напрямку розвитку відновлюваних джерел енергії

Більше 58% виборців схвалили нову енергетичну політику країни, яка передбачає можливість поступового скасування всіх атомних електростанцій, а також подальший розвиток поновлюваних джерел енергії, особливо гідро- та сонячної енергетики.

В ході референдуму, що відбувся в неділю, близько 58,2% виборців схвалили нову енергетичну стратегію Швейцарії «Energiestrategie 2050», яка спрямована на зниження залежності від викопних видів палива та імпорту електроенергії, а також прагне до збільшення поновлюваних джерел енергії.

Нова стратегія також передбачає , що на будівництво нових атомних електростанцій дозволи видаватись більше не будуть, а існуючі станції продовжуватимуть функціонувати до тих пір, поки вони будуть безпечними, сказав Президент Швейцарії Доріс Лойтхард.