Menu
E X I M N E W S

Новини

У французькій Нормандії, де на рік лише 44 сонячних дні, побудували кілометрову дорогу з сонячних панелей

Перша дорога з сонячних панелей днями з'явилася в селі Турувр-о-Перш в Нормандії. Її урочисто відкрила міністр екології Франції Сеголен Руаяль. Покриття може витримувати не тільки легковий транспорт, але і вантажівки. Щодня протягом двох років випробування «сонячною» дорогою їздитимуть 2 тисячі автомобілів. Хоча будівництво кілометрового відрізка обійшлося в $ 5,2 млн, влада Франції планує збільшити масштаб проекту і покрити панелями автотраси по всій країні.

Роботи та дрони роблять роботу фотоелектричних модулів ще ефективнішою.

В сучасному світі для інфільтрації складських приміщень, навчальних класів та міських вулиць використовуються роботи. Не стало винятком  використання роботів у галузі , що зараз розвивається неймовірно швидкими темпами – галузі Відновлювальної енергетики. Корпорація Sun Power  виробник  фотоелектричних модулів , головний офіс якого знаходиться в «силіконовій долині» буде використовувати роботів та дронів для досягнення більшої ефективності  сонячних станцій.

Ілон Маск: відтепер дах із сонячних панелей Tesla коштуватиме дешевше звичайного

Вартість сонячного даху Tesla дорівнює або навіть менше вартості звичайної покрівлі, заявив на зустрічі з акціонерами Ілон Маск. І це не після 20 років експлуатації, а прямо зараз, в момент установки. Тепер, після злиття з SolarCity, можна буде просто зайти в будь-який магазин Tesla і замовити собі сонячну черепицю.

Фрайбург – приклад сталого енергоефективного розвитку міста

Фрайбург (Freiburg)/Німеччина) – всесвітньо відоме місце, яке отримало статус одного з найбільш зелених міст планети, завдяки широкому використанню сонячної енергії та застосуванню екологічних технологій в будівництві.

«Сонячне поселення» у Фрайбургу (Die Solarsiedlung in Freiburg) це цілий житловий район, який слугує яскравим прикладом створення будинків майбутнього.