Menu
E X I M N E W S

Новини

Прибутки Panasonic впали на 9,6% порівняно з 2016 роком

Порівняно з 2016 роком, як падають продажі в сонячній галузі, так знижається прибуток Panasonic.

Японська група Panasonic отримала чистий прибуток  149,4 млрд ієн ($ 1,3 млрд) протягом фінансового року до кінця березня - порівняно 165,2 мільярда ієн роком раніше, - як результат зниження продажів сонячних панелей в Японії . Чиста виручка групи впала більш ніж на 3% річних до  7343,7млрд ієн , хоча операційний прибуток виріс до 276,8 млрд ієн у порівнянні 230,3 млрд ієн роком раніше.

Банкрутство: SolarWorld неплатоспроможний

Провідний виробник фотоелектричних модулів SolarWorld AG є неплатоспроможним. Компанія оголосила про те, що вона не в змозі виконати свої боргові зобов'язання та негайно подасть заяву про банкрутство.

У французькій Нормандії, де на рік лише 44 сонячних дні, побудували кілометрову дорогу з сонячних панелей

Перша дорога з сонячних панелей днями з'явилася в селі Турувр-о-Перш в Нормандії. Її урочисто відкрила міністр екології Франції Сеголен Руаяль. Покриття може витримувати не тільки легковий транспорт, але і вантажівки. Щодня протягом двох років випробування «сонячною» дорогою їздитимуть 2 тисячі автомобілів. Хоча будівництво кілометрового відрізка обійшлося в $ 5,2 млн, влада Франції планує збільшити масштаб проекту і покрити панелями автотраси по всій країні.

Роботи та дрони роблять роботу фотоелектричних модулів ще ефективнішою.

В сучасному світі для інфільтрації складських приміщень, навчальних класів та міських вулиць використовуються роботи. Не стало винятком  використання роботів у галузі , що зараз розвивається неймовірно швидкими темпами – галузі Відновлювальної енергетики. Корпорація Sun Power  виробник  фотоелектричних модулів , головний офіс якого знаходиться в «силіконовій долині» буде використовувати роботів та дронів для досягнення більшої ефективності  сонячних станцій.

Фрайбург – приклад сталого енергоефективного розвитку міста

Фрайбург (Freiburg)/Німеччина) – всесвітньо відоме місце, яке отримало статус одного з найбільш зелених міст планети, завдяки широкому використанню сонячної енергії та застосуванню екологічних технологій в будівництві.

«Сонячне поселення» у Фрайбургу (Die Solarsiedlung in Freiburg) це цілий житловий район, який слугує яскравим прикладом створення будинків майбутнього.