Menu
E X I M S E R V I C E S

Послуги

EXIM надає послуги «EPC» (Engineering, Procurement, Construction) в галузі сонячної енергетики. Ми здійснюємо планування та монтаж домашніх сонячних електростанцій, проектування, будівництво, управління і обслуговування комерційних і промислових сонячних електростанцій. Клієнти оцінили EXIM як надійного постачальника обладнання і послуг з будівництва та обслуговування наземних і дахових фотоелектричних систем.

E X I M S E R V I C E S

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

ПРИВАТНИЙ СЕКТОР

Сонячна електростанція для Вашого будинку – це впевнений крок у майбутнє. Не витрачайте зайві кошти за електроенергію.

КОМЕРЦІЙНИЙ СЕКТОР

Ми хочемо зробити сонячну енергію безтурботною, надійною та доступною для всіх. Це можливо досягти лише з досвідченою командою спеціально підготовлених фахівців з багаторічним досвідом роботи. Для нашої команди складні дахові конструкції не є перепоною в реалізації задуманого проекту.

ПРОМИСЛОВИЙ СЕКТОР

EXIM будує промислові сонячні електростанції «під ключ» на умовах контракту генерального підряду - EPC (Engineering, Procurement, Construction). Ми забезпечуємо проектування об’єкту, гарантуємо поставку сертифікованого обладнання, виконуємо будівництво СЕС, проводимо реконструкцію мереж та підстанцій, документально супроводжуємо процедуру отримання «зеленого тарифу».

Гнучкі рішення для кожного

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

info@exims.eu

зворотній дзвінок