Menu
main class="content">

З усіх питаннь звертайтесь:+38 050 255 99 77

E X I M I N S T A L L E R S

КОМЕРЦІЙНИЙ СЕКТОР

Ми хочемо зробити сонячну енергію безтурботною, надійною та доступною для всіх. Це можливо досягти лише з досвідченою командою спеціально підготовлених фахівців з багаторічним досвідом роботи. Для нашої команди складні дахові конструкції не є перепоною в реалізації задуманого проекту.

Що ми пропонуємо

EXIM будує комерційні дахові сонячні електростанції «під ключ» на умовах договору генерального підряду - EPC (Engineering, Procurement, Construction). Ми встановлюємо СЕС на комерційних та промислових будівлях, заводах, цехах, складах, ангарах, фермах, торгівельних центрах, закладах освіти і відпочинку, лікарнях, об’єктах ОТГ та багатоквартирних будинках. Ми забезпечуємо комплексний підхід, починаючи від аналізу дахових конструкцій до документального супроводу процедури отримання «зеленого тарифу».

EXIM SERVICE супроводжує процедуру отримання ТУ на приєднання СЕС, розробляє та погоджує проектну документацію і проект АСКОЕ.

EXIM SERVICE вибирає оптимальне обладнання, забезпечує логістику та поставку всіх комплектуючих

EXIM SERVICE виконує якісний монтаж, швидке підключення і введення СЕС в експлуатацію

EXIM SERVICE проводить навчання персоналу, адміністрування процедури отримання ліцензії, укладання договорів та отримання «зеленого тарифу»

EXIM SERVICE надає своїм партнерам безкоштовні консультації, кваліфіковану технічну підтримку та якісний сервіс

EXIM SERVICE проводить комплексне обстеження будівель та надає звіт технічного обстеження про стан конструкції даху і висновок про можливість розміщення СЕС

EXIM SERVICE надає послугу «Service & Support» - сервісне обслуговування та оперативне управління сонячної електростанції для власників СЕС

E X I M P R O D U C T

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ви зацікавлені в сонячній електростанції?

+38 050 255 99 77

info@exims.eu

Контакти