Menu
main class="content">

З усіх питаннь звертайтесь:+38 050 255 99 77

E X I M C O M M E R C I A L

ПРОМИСЛОВИЙ СЕКТОР

EXIM будує промислові сонячні електростанції «під ключ» на умовах контракту генерального підряду - EPC (Engineering, Procurement, Construction). Ми забезпечуємо проектування об’єкту, гарантуємо поставку сертифікованого обладнання, виконуємо будівництво СЕС, проводимо реконструкцію мереж та підстанцій, документально супроводжуємо процедуру отримання «зеленого тарифу».

E X I M a d v a n t a g e s

ПЕРЕВАГИ EXIM SERVICE

ДЕВЕЛОПМЕНТ

EXIM SERVICE починає реалізацію інвестиційного проекту з вибору оптимальної земельної ділянки для розміщення СЕС. Наші фахівці проводять оцінку і аналіз наявних електричних мереж в районі будівництва СЕС, супроводжують процедуру виділення та оформлення права оренди на земельну ділянку, забезпечують зміну цільового призначення землі.

ІНЖИНІРИНГ

EXIM SERVICE розробляє ТЕО схеми видачі потужності, супроводжує процедуру отримання ТУ на приєднання СЕС, здійснює проектно-вишукувальні роботи та підготовку об’єкта до будівництва, розробляє та погоджує робочу проектну документацію і проект системи комерційного обліку – АСКОЕ.

БУДІВНИЦТВО

EXIM SERVICE проводить підбір обладнання оптимальної комплектації, організовує схему логістики та гарантує його поставку на будівельний майданчик. Ми виконуємо будівельно-монтажні роботи, підключаємо СЕС до зовнішніх мереж і вводимо об’єкт в експлуатацію. Якісний монтаж забезпечує надійну роботу СЕС. Ми не змінюємо кошторисну вартість у процесі будівництва.

ЗАПУСК

EXIM SERVICE проводить перший запуск сонячної електростанції та навчання персоналу. Ми забезпечуємо повне адміністрування процедури отримання усіх необхідних дозволів і ліцензій, укладання договорів та отримання «зеленого тарифу».

СЕРВІС І ПІДТРИМКА

EXIM SERVICE надає послугу «Service & Support» - сервісне обслуговування та оперативне управління сонячною електростанцією для власників СЕС. «Service & Support» - це гарантована безперебійна робота сонячної електростанції в рамках показників заявленої продуктивності та термінів окупності згідно розробленого ТЕО.

E X I M P R O D U C T

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ви зацікавлені в сонячній електростанції?

+38 050 255 99 77

info@exims.eu

Контакти