Menu

SunPower отримав замовлення на 29,9МВт від французького гіганта - виробника електроенергії і девелопера сонячних проектів – Tenergie

alt

В рамках заключеного контракту з компанією Tenergie, американський Топ-виробник фотоелектричних модулів SunPower, постачатиме свої панелі для 157 проектів на дахах, загальною потужністю 26,8 МВт та трьох наземних сонячних станцій, загальною потужністю 3,1 МВт, що будуть розташовані у Франції та плануються ввести в експлуатацію до кінця 2018 року. Детальні умови контракту, фінансові умови та умови поставки не розголошуються.

Крім того, SunPower Corp. виконуватиме ще один контракт щодо постачання фотоелектричних модулів у Франції, де розташований його найбільший акціонер, головний офіс французького нафтового гіганта Total.

Також компанія SunPower Corp. повідомила, що останні замовлення модулів у Франції досягли 200 МВт. Наприкінці травня, компанія заявила, що вона виконала контракти по першому туру французького тендеру на постачання 64 МВт для проектів на дахах. Це, за словами SunPower, становило близько 31% сонячних панелей, необхідних для виконання сонячних проектів, які виграли в тендері.

Компанія Tenergie має штаб-квартиру в Aix-en-Provence, що на півдні Франції і на даний момент, володіє та експлуатує сонячні установки на дахах потужністю 103 МВт, 54 МВт наземних фотоелектричних станцій та 27 МВт вітроенергетичних об'єктів. Крім того, компанія має розробку на 212 МВт, з яких 114 МВт для великомасштабних сонячних електростанцій, 50 МВт для сонячних установок на дахах та 48 МВт вітрових проектів.