Menu

SunPower Р19 - 405 COM

Висока продуктивність та неперевершена надійність!
Сонячні панелі SunPower серії Performance 1500 Вольт призначені для забезпечення безперервної роботи сонячної станції протягом багатьох десятиліть..

Технічний опис

Унікальна конструкція панелі забезпечує більший виробіток енергії ніж звичайні комерційні панелі в умовах затінення та при наявності забруднення. Серія панелей Performance створюються з перевірених матеріалів, в тому числі власного інкапсулянта, який запобігає PID і захищає сонячні модулі від деградації, що викликається вологістю.

Переваги:

  • Завдяки спеціальній конструкції модулів серії Performance, мінімізовано  простір між сонячними елементами, усунено відблискуючі металеві лінії на ячейках, знижено електричний опір між ячейками, за рахунок чого підвищено ефективність у порівнянні зі звичайними комерційними панелями.
  • Інноваційний дизайн панелі полягає у використанні гнучких електричних з'єднань між сонячними елементами, що забезпечує підвищену її надійність.
  • Серія Performance гарантовано виробляє більше 97% енергії протягом першого року, а потім знижується на 0,6% в рік, залишаючись на 82,6% потужності після 25 років.
  • SunPower забезпечує на сьогодні найкращою комплексною комбінованою 25-річною гарантією, що включає в себе гарантію на виріб та ефективність, яка охоплює  будь які несправності, незалежно від дефекту продукту або зниження потужності протягом 25 років експлуатації панелей.